Sklepy internetowe

Zakupy w internecie to w dzisiejszych czasach rzecz powszechna o globalnym charakterze. Sklep internetowy, czynny 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie, to przede wszystkim wygoda pozwalająca na oszczędność czasu i pieniędzy. Z roku na rok Polacy wydają w internecie coraz większe pieniądze a biznes e-commerce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na tę formę sprzedaży.

Dedykowane sklepy internetowe

Na Państwa życzenie zbudujemy prosty sklep internetowy lub zaawansowaną platformę sprzedażową B2B. Wyposażymy go w potrzebne mechanizmy uwzględniające specyfikę Państwa firmy i towarów, zintegrujemy go z systemami elektronicznych płatności (obsługa kart kredytowych, przelewów online, mikropłatnosci SMS itd.) oraz systemami śledzenia przesyłek (opcja dostępna u niektórych firm kurierskich).

Sklep internetowy może stać się systemem sprzedażowym B2B z zaawansowaną administracją użytkownikami i kontrolą kosztów dla kierownictwa i klientów sklepu (np. minikatalogi - administracja dostępem do poszczególnych produktów lub grup produktów, budżety - limity kwotowe zakupów).

Sklep internetowy SOTE

Oferujemy także wdrożenie sklepu internetowego SOTE.
Wdrożenie obejmuje:

  • instalację sklepu internetowego
  • wykonanie szaty graficznej dla sklepu internetowego
  • integrację z innymi systemami sprzedażowymi (np. WF-Mag)
  • poprawki oprogramowania i dodatkowe moduły

Zaufali nam

Surfland Deweloper System

Newsletter

Gdzie kupić?

Gdzie kupić?